Press "Enter" to skip to content

Türkçe’de Yabancı Terimler Sözlüğü

Türkçe’de Yabancı Terimler Sözlüğü pdf okumanın tam zamanı. Orhan Hançerlioğlu tarafından kaleme alınan ve İNKILAP KİTABEVİ-KAMPANYA türünde yayınlanan Türkçe’de Yabancı Terimler Sözlüğü pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2019-12-06 yılında basılan ve 508 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Türkçe’de Yabancı Terimler Sözlüğü bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9751020050 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Orhan Hançerlioğlu ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri İNKILAP KİTABEVİ-KAMPANYA yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2019-12-06 yılında yayınlanan Türkçe’de Yabancı Terimler Sözlüğü için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Orhan Hançerlioğlu ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Türkçe’de Yabancı Terimler Sözlüğü pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 508 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9751020050
  • Kitap Adı: Türkçe’de Yabancı Terimler Sözlüğü
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Orhan Hançerlioğlu
  • Yayın Evi: İNKILAP KİTABEVİ-KAMPANYA
  • Basım Yılı: 2019-12-06
  • Sayfa Sayısı: 508
  • Baskı No: 1. Baskı

Türkçe’de Yabancı Terimler Sözlüğü dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google