Press "Enter" to skip to content

Türkçenin Argo Sözlüğü

Türkçenin Argo Sözlüğü pdf okumanın tam zamanı. M. Türker Acaroğlu tarafından kaleme alınan ve ARKADAŞ YAYINLARI türünde yayınlanan Türkçenin Argo Sözlüğü pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2008-06-12 yılında basılan ve 65 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Türkçenin Argo Sözlüğü bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9755093963 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. M. Türker Acaroğlu ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri ARKADAŞ YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2008-06-12 yılında yayınlanan Türkçenin Argo Sözlüğü için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

M. Türker Acaroğlu ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Türkçenin Argo Sözlüğü pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 65 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9755093963
  • Kitap Adı: Türkçenin Argo Sözlüğü
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: M. Türker Acaroğlu
  • Yayın Evi: ARKADAŞ YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2008-06-12
  • Sayfa Sayısı: 65
  • Baskı No: 1. Baskı

Türkçenin Argo Sözlüğü dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google