Press "Enter" to skip to content

Türkiye’nin Ağaçları Albümü İğne Yapraklı Ağaçlar Kitabı PDF İndir

Türkiye’nin Ağaçları Albümü, çocukların ve büyüklerin ağaçları tanımasını ve ayırt etmesini kolaylaştıracak bir rehber seri.
Elinizdeki rehberde neler bulacaksınız?
Ağacın Latince ismi, sınıfı, ailesi ve cinsi. Bu bilimsel sınıflandırma sayesinde istediğiniz ağaçla ilgili araştırma yapabilirsiniz.
İnfo-grafikler: Ağacın Türkiye’de nerelerde görüldüğü. Ağacın ulaşabileceği en uzun boy. Boyunun diğer ağaçlarla yahut bir binayla karşılaştırılması. Deniz seviyesinden ne kadar yüksekte yetişebileceği.
Yaprak, çiçek, meyve ve tohum görselleriyle birlikte ayrıntılı bilgiler.
Birbirine benzeyen ağaç türlerini ayırt etmek için ipuçları.
Ağaçların hangi endüstrilerde kullanıldığı.
Ağaçların anavatanı, nerelerde yetiştiği ve ağaçlarla ilgili ilginç bilgiler.
>Türkiye’nin Ağaçları Albümü İğne Yapraklı Ağaçlar .
Türkiye’nin Ağaçları Albümü İğne Yapraklı Ağaçlar kitabını pdf okumanın tam zamanı. Işıl Erverdi tarafından kaleme alınan ve Eğitim Rehber lar türünde yayınlanan Türkiye’nin Ağaçları Albümü İğne Yapraklı Ağaçlar kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Türkiye’nin Ağaçları Albümü İğne Yapraklı Ağaçlar pdf indirme sayfasındasınız. Eğitim Rehber lar kategorisinde yayınlanan eser, toplam 24 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Türkiye’nin Ağaçları Albümü İğne Yapraklı Ağaçlar .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google