Press "Enter" to skip to content

Türklerde İsimler, Ad Verme ve Soyadları Sözlüğü

Türklerde İsimler, Ad Verme ve Soyadları Sözlüğü pdf okumanın tam zamanı. Hayrullah Acar tarafından kaleme alınan ve TÜRKMEN KİTABEVİ türünde yayınlanan Türklerde İsimler, Ad Verme ve Soyadları Sözlüğü pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2018-01-05 yılında basılan ve 797 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Türklerde İsimler, Ad Verme ve Soyadları Sözlüğü bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6054259755 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Hayrullah Acar ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri TÜRKMEN KİTABEVİ yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 2. Baskı. 2018-01-05 yılında yayınlanan Türklerde İsimler, Ad Verme ve Soyadları Sözlüğü için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Hayrullah Acar ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Türklerde İsimler, Ad Verme ve Soyadları Sözlüğü pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 797 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6054259755
  • Kitap Adı: Türklerde İsimler, Ad Verme ve Soyadları Sözlüğü
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Hayrullah Acar
  • Yayın Evi: TÜRKMEN KİTABEVİ
  • Basım Yılı: 2018-01-05
  • Sayfa Sayısı: 797
  • Baskı No: 2. Baskı

Türklerde İsimler, Ad Verme ve Soyadları Sözlüğü dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google