Press "Enter" to skip to content

Turuncu Öyküler (10 Kitap) (2. ve 3. Sınıflar İçin Etkinlikli Öyküler) Kitabı PDF İndir

Güneş gibi sıcak
Portakal gibi tatlı öyküler
Çekingen kaplumbağanın, yarım kalan bir masalın, yolunu kaybeden arının, şapkasız dolaşmayan kirpinin, iyi şeyler biriktiren bir köpeğin, “Aa! Tıpkı bizim gibi!” diyeceğiniz pek çok kahramanın yer aldığı, umut veren ve neşeli turuncu öyküleri okumaya var mısınız? Bu kitaplar, sizlere değerlerle örülü sımsıcak bir okuma saati vadediyor. Onları yalnız bırakmak olur mu?
Üstelik eğlenceli Türkçe etkinlikleriyle güzel bir öğrenme süreci sizleri bekliyor.

Kitapların Adları

1. İyi Şeyler Koleksiyoncusu
2. Dostluk Tiyatrosu
3. Titi’nin Parlak Tüyleri
4. Ağaç Kakan Şule, Bu Saat Ne Böyle?
5. Arkadaşım Kardan Adam
6. Çizgili Kedi’nin Masalı
7. Niki Kayboluyor
8. Şapkalı Kipiti
9. Palyaço Doruk
10. Tosbi ve Müzik Grubu
>Turuncu Öyküler (10 Kitap) (2. ve 3. Sınıflar İçin Etkinlikli Öyküler) .
Turuncu Öyküler (10 Kitap) (2. ve 3. Sınıflar İçin Etkinlikli Öyküler) kitabını pdf okumanın tam zamanı. Figen Yaman Coşar tarafından kaleme alınan ve Çocuk ları Hikaye türünde yayınlanan Turuncu Öyküler (10 Kitap) (2. ve 3. Sınıflar İçin Etkinlikli Öyküler) kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Turuncu Öyküler (10 Kitap) (2. ve 3. Sınıflar İçin Etkinlikli Öyküler) pdf indirme sayfasındasınız. Çocuk ları Hikaye kategorisinde yayınlanan eser, toplam 480 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Turuncu Öyküler (10 Kitap) (2. ve 3. Sınıflar İçin Etkinlikli Öyküler) .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google