Press "Enter" to skip to content

TYT Matematik Olağanüstü Problemler Kitabı PDF İndir

Sevgili öğrenciler,

Sınavlara hazırlanırken düzenli çalışmak kadar doğru kaynaklardan çalışmak da oldukça önemlidir. Olağanüstü Problemler kitabı, sınavda çok önemli bir yeri olan Problemler konusu için siz öğrencilerimizin bütün beklentilerini karşılayacak şekilde hazırlanmıştır.

Kitabımızda,

Her konunun başında özet bilgiler içeren bilgi kutucukları hazırladık. 156 adet çözümlü soru ile her soru tipindeki yeni nesil soruların ayrıntılı çözümünü
yaptık.Testler için tamamıyla ÖSYM tarzında 442 soru hazırladık. Test sorularını kolaydan zora doğru hazırlamaya özen gösterdik. Kitabımızdaki soruların her biri ÖSYM sınavları ayrıntılı olarak incelenerek hazırlanmıştır. Çözümlü örneklerin daha faydalı olması için örnekleri önce kendinizin çözmesini daha sonra çözümlerini kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Olağanüstü Problemler Kitabı ailesi olarak her zaman yanınızda olduğumuzu hatırlatır, sınavlara hazırlanan tüm öğrencilerimize sınavlarında ve tüm hayatlarında başarılar dileriz.
>TYT Matematik Olağanüstü Problemler .
TYT Matematik Olağanüstü Problemler kitabını pdf okumanın tam zamanı. Regaip Güngör tarafından kaleme alınan ve Sınavlar YKS – Yükseköğretim Kurumları Sınavı YKS TYT – Temel Yeterlilik Testi türünde yayınlanan TYT Matematik Olağanüstü Problemler kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an TYT Matematik Olağanüstü Problemler pdf indirme sayfasındasınız. Sınavlar YKS – Yükseköğretim Kurumları Sınavı YKS TYT – Temel Yeterlilik Testi kategorisinde yayınlanan eser, toplam 177 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>TYT Matematik Olağanüstü Problemler .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google