Press "Enter" to skip to content

Üniversite Öğrencileri İçin Hukuk Sözlüğü

Üniversite Öğrencileri İçin Hukuk Sözlüğü pdf okumanın tam zamanı. Prof. Dr. Pars Tuğlacı tarafından kaleme alınan ve UMUT KİTAP türünde yayınlanan Üniversite Öğrencileri İçin Hukuk Sözlüğü pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 260 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Üniversite Öğrencileri İçin Hukuk Sözlüğü bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6054119141 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Prof. Dr. Pars Tuğlacı ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri UMUT KİTAP yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Üniversite Öğrencileri İçin Hukuk Sözlüğü için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Prof. Dr. Pars Tuğlacı ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Üniversite Öğrencileri İçin Hukuk Sözlüğü pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 260 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6054119141
  • Kitap Adı: Üniversite Öğrencileri İçin Hukuk Sözlüğü
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Prof. Dr. Pars Tuğlacı
  • Yayın Evi: UMUT KİTAP
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 260
  • Baskı No: 1. Baskı

Üniversite Öğrencileri İçin Hukuk Sözlüğü dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google