Press "Enter" to skip to content

Ünlü Ekonomistler Ansiklopedisi

Ünlü Ekonomistler Ansiklopedisi pdf okumanın tam zamanı. Öğr. Gör. Eyüp Sabri Yarmalı tarafından kaleme alınan ve BETA BASIM YAYIM türünde yayınlanan Ünlü Ekonomistler Ansiklopedisi pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2019-09-10 yılında basılan ve 80 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Ünlü Ekonomistler Ansiklopedisi bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9752459755 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Öğr. Gör. Eyüp Sabri Yarmalı ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri BETA BASIM YAYIM yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2019-09-10 yılında yayınlanan Ünlü Ekonomistler Ansiklopedisi için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Öğr. Gör. Eyüp Sabri Yarmalı ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Ünlü Ekonomistler Ansiklopedisi pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 80 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9752459755
  • Kitap Adı: Ünlü Ekonomistler Ansiklopedisi
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Öğr. Gör. Eyüp Sabri Yarmalı
  • Yayın Evi: BETA BASIM YAYIM
  • Basım Yılı: 2019-09-10
  • Sayfa Sayısı: 80
  • Baskı No: 1. Baskı

Ünlü Ekonomistler Ansiklopedisi dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google