Press "Enter" to skip to content

Üsame B. Zeyd Peygamberimizin En Sevdiği Çocuk Kitabı PDF İndir

Zaman zaman Allah Resulü (a.s.m.) Üsame’yi (r.a.) bir dizine oturtur, Hz. Hasan’ı diğer dizine oturturdu. Sonra onları bağrına basarak:
– Allah’ım ben bunlara merhamet ediyorum sen de merhamet et! Allah’ım ben onları seviyorum sen de sev, diye dua buyururdu.
Efendimiz öğrenmeye hazır oldukları zamanlarda sahabelerine tavsiyelerde bulunurdu. Bir gün Üsame (r.a.) Allah Resulü’nün (a.s.m.) huzuruna çıktığında Efendimiz onu güler yüzle karşıladı.
– Ey Üsame b. Zeyd! Cennet yolundan ayrılma! Ondan saparak başka yollara girmekten sakın… Nefsini dünyanın lezzetleri konusunda sınırla! Allah’ın haram kıldığı şeylerden uzak dur!
Ey Üsame! Cennet halkı oruçlunun ağız kokusundan zevk duyar. İyi bil ki oruç ateşe karşı kalkandır. Oruca sarıl!
Çokça secde ederek Allah’a yaklaş! Kulun Rabbine en yakın olduğu an, secdede olduğu andır. Allah kulunun bu hâli ile meleklere övünür, sevinçle kuluna yönelir…” tavsiyelerinde bulundu.
>Üsame B. Zeyd
Peygamberimizin En Sevdiği Çocuk .
Üsame B. Zeyd
Peygamberimizin En Sevdiği Çocuk kitabını pdf okumanın tam zamanı. Dr. Hilal Çelikkol Kara tarafından kaleme alınan ve Çocuk ları Dini Eğitim türünde yayınlanan Üsame B. Zeyd
Peygamberimizin En Sevdiği Çocuk kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Üsame B. Zeyd
Peygamberimizin En Sevdiği Çocuk pdf indirme sayfasındasınız. Çocuk ları Dini Eğitim kategorisinde yayınlanan eser, toplam 96 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Üsame B. Zeyd
Peygamberimizin En Sevdiği Çocuk .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google