Press "Enter" to skip to content

Utku’nun Kalemi

Utku’nun Kalemi pdf okumanın tam zamanı. Mark Twain tarafından kaleme alınan ve YAPI KREDİ YAYINLARI türünde yayınlanan Utku’nun Kalemi pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Çocuk Kitapları türünde, 2018-03-16 yılında basılan ve 40 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Utku’nun Kalemi bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9750844072 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Mark Twain ‘un harika Çocuk Kitapları türündeki eseri YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2018-03-16 yılında yayınlanan Utku’nun Kalemi için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Mark Twain ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Utku’nun Kalemi pdf sayfasındasınız.  Çocuk Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 40 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9750844072
  • Kitap Adı: Utku’nun Kalemi
  • Kategori: Çocuk Kitapları
  • Yazar: Mark Twain
  • Yayın Evi: YAPI KREDİ YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2018-03-16
  • Sayfa Sayısı: 40
  • Baskı No: 1. Baskı

Utku’nun Kalemi dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google