Press "Enter" to skip to content

Ütopya / Telepati 3 Kitabı PDF İndir

Paralel evrenlerden geçtiler.

Zamanın sınırlarını çiğnediler.

Peki, gerçeği bulmak için çıktıkları yolculuk,

Jenny, Alex ve Marco’yu nereye sürükleyecek?

Bütün sınırların ötesinde birbirine bağlanan

Jenny ile Alex’in hikâyesinde

Baş döndürücü bir son.

Her yolculuğun sonu yeni bir dünya’ya açılır…

Jenny, Alex ve Marco on sekiz yıl boyunca huzurlu ve güven içinde bir hayat sürerler fakat bu, Çoklu Evren’in sayısız gerçekliklerinden yalnızca biridir. Doğu’ya giden gemiye yetişmeye çalışırken aslında neler yaşanmıştır? Anna’nın takası ne gibi trajik sonuçlar doğurmuştur? Dünya, bir diktatörün yönetimiyle parçalanmaktayken seksen yaşında bir adam mahkûm edilmiş ve iki genç, laboratuvar farelerine dönüştürülmüştür. Tek umut ise zihinleridir.
>Ütopya / Telepati 3 .
Ütopya / Telepati 3 kitabını pdf okumanın tam zamanı. Leonardo Patrignani tarafından kaleme alınan ve Diğer Gençlik ları Edebiyat türünde yayınlanan Ütopya / Telepati 3 kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Ütopya / Telepati 3 pdf indirme sayfasındasınız. Diğer Gençlik ları Edebiyat kategorisinde yayınlanan eser, toplam 384 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Ütopya / Telepati 3 .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google