Press "Enter" to skip to content

Uygulamalı Matematik Kitabı PDF İndir

Uygulamalı Matematik ismi altında hazırlamış olduğum bu kitap, Matematik, Fizik, İstatistik ve Mühendislik öğrencilerine gerek teorik ve gerekse uygulamalarda karşılaştıkları özel fonksiyonlar, özel polinomlar ve integral dönüşümlerle ilgili temel bilgiyi verme amacına yöneliktir. Temel kavramlar özetlenerek, daha çok uygulamalarına yer verilmiştir.

Bir başvuru kitabı olarak kullanılabilecek olan bu kitabın ilgili konularının en basit problemlerden başlanarak gittikçe daha güç olana doğru sıralanmış olması, öğreticiliği bakımından yararlı olacaktır. Sıhhatli bir bilgi edinmede uygulamanın büyük bir öneme sahip olduğu düşünülerek, bu kitapta uygulamaya fazlaca yer verilmiştir.
>Uygulamalı Matematik .
Uygulamalı Matematik kitabını pdf okumanın tam zamanı. Prof. Dr. İrfan Baki Yaşar tarafından kaleme alınan ve Bilim & Mühendislik Uygulamalı Bilimler & Mühendislik türünde yayınlanan Uygulamalı Matematik kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Uygulamalı Matematik pdf indirme sayfasındasınız. Bilim & Mühendislik Uygulamalı Bilimler & Mühendislik kategorisinde yayınlanan eser, toplam 289 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Uygulamalı Matematik .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google