Press "Enter" to skip to content

Varlık Ağacı Şeceretu’l Kevn Kitabı PDF İndir

Ey dostum! Ey Ebu Muhammed!..
Selam, Allah’ın salih kullarının ve senin üzerine olsun, rahmet ve bereketiyle, rızasıyla..
Bilin ki ben, size Rabbimin izniyle nasihat ediciyim.
Ey Kardeşim!.. Bil ki, bu risale, Allah’ın sana yönelik en büyük lütuflarından,

en değerli hediyelerinden biridir.
Sakın ey kardeşim! “ey bu risaleyi yazan! Benim makamımı ve benim kim olduğumu bilemedin” diyerek nefsini perdeleme. Çünkü bu sözlerle seni kastetmedim.

Aksine hakikatlerin gerektirdiği gibi konuştum.
Ki hakikatler bunları tam anlamıyla kuşatıp sınırlandırmış, eksiksiz bir şekilde güvenilecek tarzda açığa çıkarmıştır. Bu sınırlandırmanın içine girmeyen hiçbir Rasul, hiçbir Nebi ve hiçbir Veli yoktur.
Ey bu risaleyi okuyan kimse!
Bu topluluklardan, bu tabakalardan birine mensup olman kaçınılmazdır.

İstediğin gruptan olduğunu iddia et. Sana bu hak verilmiştir.
Eğer sadece meleklik iddiasında bulunursan veya Risalet yahut Nübuvvet ya da herhangi bir şey iddiasında bulunursan, hakikatler seni zorlayacak, kulluğa döndürecektir.
Eğer korunursan asıl zeminine döneceksin.
Şayet şeref ve yücelik gözüyle baktıysan, bu durumda şükrü eda etmek için alabildiğine kararlı çalışmak ve cehd etmek gerekir.

Muhyiddin İbn Arabi
>Varlık Ağacı
Şeceretu’l Kevn .
Varlık Ağacı
Şeceretu’l Kevn kitabını pdf okumanın tam zamanı. Muhyiddin İbn Arabi tarafından kaleme alınan ve İslam Tasavvuf türünde yayınlanan Varlık Ağacı
Şeceretu’l Kevn kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Varlık Ağacı
Şeceretu’l Kevn pdf indirme sayfasındasınız. İslam Tasavvuf kategorisinde yayınlanan eser, toplam 93 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Varlık Ağacı
Şeceretu’l Kevn .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google