Press "Enter" to skip to content

Viking Masalları Kitabı PDF İndir

Viking döneminin son bulmasının üzerinden asırlar geçse de kahramanlıkları ve savaşçı ruhlarıyla Vikingler hâlâ merak ediliyor. Skald adlı İskandinav halk ozanlarının dilden dile yaymayı başardığı Viking anlatıları, bugün bile aynı heyecanla okunuyor ve dünyanın dört bir tarafındaki insanlara ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Viking Masalları, Thor’a ait saçların, Odin’e ait kuşların kanatlarının uçuştuğu, birbirinden korkusuz savaşçının yaşadığı bir coğrafyaya davet ediyor okuru. “Tanrıların Yurdu” olarak anılan bu topraklarda hâkimiyetin sık sık el değiştirdiğini, bu sebeple bilgeliğin hayatta kalabilmek için paha biçilmez bir hazine olduğunu bu masallarla fark edeceksiniz. Viking mitolojisinde önemli yer tutan Kral Harald’ın savaşlarına katılacak, Kızıl Eric ile azgın dalgalar arasında yolculuğa çıkacak, vahşi adamların yaşadığı Vineland’ın aslında yeni bir kıta olduğunu keşfedeceksiniz.
>Viking Masalları .
Viking Masalları kitabını pdf okumanın tam zamanı. SALTOKUR tarafından kaleme alınan ve Edebiyat türünde yayınlanan Viking Masalları kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Viking Masalları pdf indirme sayfasındasınız. Edebiyat kategorisinde yayınlanan eser, toplam 118 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Viking Masalları .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google