Press "Enter" to skip to content

Yavuz Sultan Selim Han / Gençler İçin Tarih

Yavuz Sultan Selim Han / Gençler İçin Tarih pdf okumanın tam zamanı. Durmuş Akbulut tarafından kaleme alınan ve ADEN YAYINLARI türünde yayınlanan Yavuz Sultan Selim Han / Gençler İçin Tarih pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Çocuk Kitapları türünde, 2016-09-30 yılında basılan ve 84 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Yavuz Sultan Selim Han / Gençler İçin Tarih bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6059915786 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Durmuş Akbulut ‘un harika Çocuk Kitapları türündeki eseri ADEN YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2016-09-30 yılında yayınlanan Yavuz Sultan Selim Han / Gençler İçin Tarih için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Durmuş Akbulut ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Yavuz Sultan Selim Han / Gençler İçin Tarih pdf sayfasındasınız.  Çocuk Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 84 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6059915786
  • Kitap Adı: Yavuz Sultan Selim Han / Gençler İçin Tarih
  • Kategori: Çocuk Kitapları
  • Yazar: Durmuş Akbulut
  • Yayın Evi: ADEN YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2016-09-30
  • Sayfa Sayısı: 84
  • Baskı No: 1. Baskı

Yavuz Sultan Selim Han / Gençler İçin Tarih dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google