Press "Enter" to skip to content

Yazım Kılavuzu

Yazım Kılavuzu pdf okumanın tam zamanı. Şerif Benekçi tarafından kaleme alınan ve EMA KİTAP türünde yayınlanan Yazım Kılavuzu pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2017-06-19 yılında basılan ve 495 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Yazım Kılavuzu bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6055334215 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Şerif Benekçi ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri EMA KİTAP yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2017-06-19 yılında yayınlanan Yazım Kılavuzu için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Şerif Benekçi ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Yazım Kılavuzu pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 495 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6055334215
  • Kitap Adı: Yazım Kılavuzu
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Şerif Benekçi
  • Yayın Evi: EMA KİTAP
  • Basım Yılı: 2017-06-19
  • Sayfa Sayısı: 495
  • Baskı No: 1. Baskı

Yazım Kılavuzu dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google