Press "Enter" to skip to content

Yazım Kılavuzu

Yazım Kılavuzu pdf okumanın tam zamanı. Dr. Hamdi Kalyoncu tarafından kaleme alınan ve DİL DERNEĞİ YAYINLARI türünde yayınlanan Yazım Kılavuzu pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 120 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Yazım Kılavuzu bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9757495291 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Dr. Hamdi Kalyoncu ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri DİL DERNEĞİ YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 4. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Yazım Kılavuzu için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Dr. Hamdi Kalyoncu ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Yazım Kılavuzu pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 120 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9757495291
  • Kitap Adı: Yazım Kılavuzu
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Dr. Hamdi Kalyoncu
  • Yayın Evi: DİL DERNEĞİ YAYINLARI
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 120
  • Baskı No: 4. Baskı

Yazım Kılavuzu dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google