Press "Enter" to skip to content

Yeni Medya Tekeli

Yeni Medya Tekeli pdf okumanın tam zamanı. Psikoterapist Reyhan Erdoğan tarafından kaleme alınan ve AKILÇELEN KİTAPLAR türünde yayınlanan Yeni Medya Tekeli pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2018-02-12 yılında basılan ve TÜRKÇE sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Yeni Medya Tekeli bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6055069742 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Psikoterapist Reyhan Erdoğan ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri AKILÇELEN KİTAPLAR yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 6053323471. 2018-02-12 yılında yayınlanan Yeni Medya Tekeli için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Psikoterapist Reyhan Erdoğan ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Yeni Medya Tekeli pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser TÜRKÇE sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6055069742
  • Kitap Adı: Yeni Medya Tekeli
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Psikoterapist Reyhan Erdoğan
  • Yayın Evi: AKILÇELEN KİTAPLAR
  • Basım Yılı: 2018-02-12
  • Sayfa Sayısı: TÜRKÇE
  • Baskı No: 6053323471

Yeni Medya Tekeli dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google