Press "Enter" to skip to content

Yeni Müzakere Teknikleri & Başarılı Bir Hayatın Altın Anahtarı (Newgotiation)

Yeni Müzakere Teknikleri & Başarılı Bir Hayatın Altın Anahtarı (Newgotiation) pdf okumanın tam zamanı. Orhan Koloğlu tarafından kaleme alınan ve CİNİUS YAYINLARI türünde yayınlanan Yeni Müzakere Teknikleri & Başarılı Bir Hayatın Altın Anahtarı (Newgotiation) pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2017-11-09 yılında basılan ve Karton Kapak sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Yeni Müzakere Teknikleri & Başarılı Bir Hayatın Altın Anahtarı (Newgotiation) bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6057823090 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Orhan Koloğlu ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri CİNİUS YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2017-11-09 yılında yayınlanan Yeni Müzakere Teknikleri & Başarılı Bir Hayatın Altın Anahtarı (Newgotiation) için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Orhan Koloğlu ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Yeni Müzakere Teknikleri & Başarılı Bir Hayatın Altın Anahtarı (Newgotiation) pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser Karton Kapak sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6057823090
  • Kitap Adı: Yeni Müzakere Teknikleri & Başarılı Bir Hayatın Altın Anahtarı (Newgotiation)
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Orhan Koloğlu
  • Yayın Evi: CİNİUS YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2017-11-09
  • Sayfa Sayısı: Karton Kapak
  • Baskı No: 1. Baskı

Yeni Müzakere Teknikleri & Başarılı Bir Hayatın Altın Anahtarı (Newgotiation) dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google