Press "Enter" to skip to content

Yeteneksiz

Yeteneksiz pdf okumanın tam zamanı. Ayşe Gül Kara Zorlu tarafından kaleme alınan ve ERDEM ÇOCUK YAYINLARI türünde yayınlanan Yeteneksiz pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Çocuk Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 96 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Yeteneksiz bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6059604529 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Ayşe Gül Kara Zorlu ‘un harika Çocuk Kitapları türündeki eseri ERDEM ÇOCUK YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Yeteneksiz için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Ayşe Gül Kara Zorlu ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Yeteneksiz pdf sayfasındasınız.  Çocuk Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 96 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6059604529
  • Kitap Adı: Yeteneksiz
  • Kategori: Çocuk Kitapları
  • Yazar: Ayşe Gül Kara Zorlu
  • Yayın Evi: ERDEM ÇOCUK YAYINLARI
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 96
  • Baskı No: 1. Baskı

Yeteneksiz dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google