Press "Enter" to skip to content

Yüksek İşlevli Otizm ve Zor Anlar

Yüksek İşlevli Otizm ve Zor Anlar pdf okumanın tam zamanı. Prof. Dr. Haluk İpekten tarafından kaleme alınan ve AAPC YAYINCILIK türünde yayınlanan Yüksek İşlevli Otizm ve Zor Anlar pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2013-09-05 yılında basılan ve 213 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Yüksek İşlevli Otizm ve Zor Anlar bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9756121269 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Prof. Dr. Haluk İpekten ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri AAPC YAYINCILIK yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2013-09-05 yılında yayınlanan Yüksek İşlevli Otizm ve Zor Anlar için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Prof. Dr. Haluk İpekten ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Yüksek İşlevli Otizm ve Zor Anlar pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 213 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9756121269
  • Kitap Adı: Yüksek İşlevli Otizm ve Zor Anlar
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Prof. Dr. Haluk İpekten
  • Yayın Evi: AAPC YAYINCILIK
  • Basım Yılı: 2013-09-05
  • Sayfa Sayısı: 213
  • Baskı No: 1. Baskı

Yüksek İşlevli Otizm ve Zor Anlar dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google