Press "Enter" to skip to content

Zar Adam Kitabı PDF İndir

Gündelik hayatının monotonluğundan sıkılmış psikiyatrist Luke Rhinehart Manhattan’da eşi ve iki çocuğuyla yaşamaktadır. Hem Batı hem de Doğu felsefelerinin hayatın anlamı olarak sunduğu şeyler onu tatmin etmez ve basit zar atışlarıyla kendi dinini oluşturarak hayatını sonsuza kadar değiştirir. Rhinehart ve hastaları kısa zaman içinde ebedi kurtuluşlarının tek yolunun her şeyi zarların kararına bırakmak olduğuna inanmaya başlarlar. Rhinehart, seks, madde bağımlılığı ve terapi hakkındaki zar atışlarıyla yeni dinini muhafazakâr davranış ve ahlak çöküntüsünün esprili bir birleşimine dönüştürür. O bu düşünceyle kendi yaşantısını ve dünyayı değiştirmeyi amaçlamaktadır.

Zarlar hayatınızı belirlemeye başladığında artık her şey mümkün olmaktadır.

Amerikan psikoanalitik kültürünün fütursuz bir parodisi olan Zar Adam eğlenceli, mizahi, şok edici ve insanı altüst eden bir kitap, zamanımızın uluslararası çoksatan kült kitaplarından biri.

“Hafızalardan silinmeyecek bir kitap… Çok zekice kurgulanmış.”
Time Out

“Olağanüstü eğlenceli… Gelecekte hayatınızı değiştirebilecek kışkırtıcı fikirlerle dolu. Çok tehlikeli.”
Fort Worth Star-Telegram

“Etkileyici bir şekilde yazılmış olağandışı bir roman. Ancak aynı zamanda tehlikeli de. Okuyucular gözlerinden yaş gelene kadar gülecekler.”
David Slavitt

“Çok sayıda eğlenceli ögenin olduğu bir cehennem… Rhinehart bir yazar olarak üstün bir performans sergilemiş.”
New York Herald

“Eğlenceli ve iyi yazılmış… İlk otuz sayfası çağdaş nihilizm düşüncesinin zekice bir özeti. Zarla yaşamın belirlenmesinin popüler olacağına kuşku yok.”
Time
>Zar Adam .
Zar Adam kitabını pdf okumanın tam zamanı. Luke Rhinehart tarafından kaleme alınan ve Edebiyat Roman (çeviri) türünde yayınlanan Zar Adam kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Zar Adam pdf indirme sayfasındasınız. Edebiyat Roman (çeviri) kategorisinde yayınlanan eser, toplam 464 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Zar Adam .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google