Press "Enter" to skip to content

Zazaca-Türkçe Sözlük

Zazaca-Türkçe Sözlük pdf okumanın tam zamanı. Ahmet Uyar tarafından kaleme alınan ve KAYNAK YAYINLARI türünde yayınlanan Zazaca-Türkçe Sözlük pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 272 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Zazaca-Türkçe Sözlük bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6053370734 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Ahmet Uyar ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri KAYNAK YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Zazaca-Türkçe Sözlük için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Ahmet Uyar ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Zazaca-Türkçe Sözlük pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 272 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6053370734
  • Kitap Adı: Zazaca-Türkçe Sözlük
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Ahmet Uyar
  • Yayın Evi: KAYNAK YAYINLARI
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 272
  • Baskı No: 1. Baskı

Zazaca-Türkçe Sözlük dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google