Press "Enter" to skip to content

Zeban-ı Türki

Zeban-ı Türki pdf okumanın tam zamanı. Yrd. Doç. Dr. Abdülcelil Candan tarafından kaleme alınan ve FENOMEN YAYINCILIK türünde yayınlanan Zeban-ı Türki pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 103 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Zeban-ı Türki bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından Dictionnaire des expressions courantes Français – Turc & 2 ieme edition uafmentee ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Yrd. Doç. Dr. Abdülcelil Candan ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri FENOMEN YAYINCILIK yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Zeban-ı Türki için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Yrd. Doç. Dr. Abdülcelil Candan ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Zeban-ı Türki pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 103 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: Dictionnaire des expressions courantes Français – Turc & 2 ieme edition uafmentee
  • Kitap Adı: Zeban-ı Türki
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Yrd. Doç. Dr. Abdülcelil Candan
  • Yayın Evi: FENOMEN YAYINCILIK
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 103
  • Baskı No: 1. Baskı

Zeban-ı Türki dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google