Press "Enter" to skip to content

Zenginlik ve Refah Zihniyeti

Zenginlik ve Refah Zihniyeti pdf okumanın tam zamanı. Neal Shusterman tarafından kaleme alınan ve BEYAZ YAYINLARI türünde yayınlanan Zenginlik ve Refah Zihniyeti pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2017-07-29 yılında basılan ve 296 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Zenginlik ve Refah Zihniyeti bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9755991948 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Neal Shusterman ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri BEYAZ YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2017-07-29 yılında yayınlanan Zenginlik ve Refah Zihniyeti için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Neal Shusterman ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Zenginlik ve Refah Zihniyeti pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 296 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9755991948
  • Kitap Adı: Zenginlik ve Refah Zihniyeti
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Neal Shusterman
  • Yayın Evi: BEYAZ YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2017-07-29
  • Sayfa Sayısı: 296
  • Baskı No: 1. Baskı

Zenginlik ve Refah Zihniyeti dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google