Press "Enter" to skip to content

Zihin Girdabı (Ciltli)

Zihin Girdabı (Ciltli) pdf okumanın tam zamanı. Gülçin Arslanbaş Keçelioğlu tarafından kaleme alınan ve PEGASUS YAYINLARI türünde yayınlanan Zihin Girdabı (Ciltli) pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2019-03-05 yılında basılan ve 400 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Zihin Girdabı (Ciltli) bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından Challenger Deep ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Gülçin Arslanbaş Keçelioğlu ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri PEGASUS YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 2. Baskı. 2019-03-05 yılında yayınlanan Zihin Girdabı (Ciltli) için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Gülçin Arslanbaş Keçelioğlu ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Zihin Girdabı (Ciltli) pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 400 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: Challenger Deep
  • Kitap Adı: Zihin Girdabı (Ciltli)
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Gülçin Arslanbaş Keçelioğlu
  • Yayın Evi: PEGASUS YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2019-03-05
  • Sayfa Sayısı: 400
  • Baskı No: 2. Baskı

Zihin Girdabı (Ciltli) dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google